Vypnout reklamy

Ty nejlepší MMORPG hry pro rok 2020

Vydáno dne: 13.1.2020

Zahrajte si pořádné pecky na svém mobilním telefonu v žánru MMORPG. K dispozici máme například RuneScape. Většina her je v online i offline módu.

MMORPG je žánr, který je na mobilních telefonech velmi oblíbený. Proč tomu tak je? Důvodem je snadná přenositelnost telefonu a tak i možné hraní těchto typů her kdekoliv chcete. Nemusíte navíc hru dohrát, stačí ji uložit, vypnout a zase zapnout, když chcete.

Spousta her totiž disponuje offline módem, takže není potřeba mít k dispozici internet.

Old School RuneScape

Asi nenaleznete žádnou lepší MMORPG hru, než je staré známé RuneScape. Tentokrát pro mobilní telefon k dispozici s offline módem a autoplay. K dispozici má spoustu obsahu.

Soupeřte s různými monstry, vyrábějte si věci, vařte, rybařte, skákejte, upravujte si domov a mnohem více věcí na vás čeká v této hře. Získáváte během hry nové schopnosti, úkoly a dále.

Hra je ke stažení zde

RuneScape Mobile

Nedávno se tento typ hry dostal na mobilní telefony a slouží jako alternativa pro ty, kterým nejde hra Old School RuneScape. Nicméně jsou zde mikro-transakce díky kterých můžete velmi snadno dosáhnout vyšší úrovně.

Hra ke stažení zdarma

Adventure Quest 3D

Jedná se o hru, která pomalu roste. Nicméně není tak známá, jako předchozí hry uvedené. Hra vypadá, jak kdyby byla stále v beta verzi, nicméně nový obsah je do hry doručen týdně.

K dispozici máte několik úkolů, které musíte dokončit. Je zde také dobrovolná možnost si udělat předplatné a nakoupit pár kosmetických věcí. Vývojáři taktéž provozují nějaké události, kterých se můžete zúčastnit.

Hra ke stažení zdarma na mobil

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)