Vypnout reklamy

Ty nejlepší MMORPG hry pro rok 2020

Vydáno dne: 13.1.2020

Zahrajte si pořádné pecky na svém mobilním telefonu v žánru MMORPG. K dispozici máme například RuneScape. Většina her je v online i offline módu.


MMORPG je žánr, který je na mobilních telefonech velmi oblíbený. Proč tomu tak je? Důvodem je snadná přenositelnost telefonu a tak i možné hraní těchto typů her kdekoliv chcete. Nemusíte navíc hru dohrát, stačí ji uložit, vypnout a zase zapnout, když chcete.

Spousta her totiž disponuje offline módem, takže není potřeba mít k dispozici internet.

Old School RuneScape

Asi nenaleznete žádnou lepší MMORPG hru, než je staré známé RuneScape. Tentokrát pro mobilní telefon k dispozici s offline módem a autoplay. K dispozici má spoustu obsahu.

Soupeřte s různými monstry, vyrábějte si věci, vařte, rybařte, skákejte, upravujte si domov a mnohem více věcí na vás čeká v této hře. Získáváte během hry nové schopnosti, úkoly a dále.

Hra je ke stažení zde

RuneScape Mobile

Nedávno se tento typ hry dostal na mobilní telefony a slouží jako alternativa pro ty, kterým nejde hra Old School RuneScape. Nicméně jsou zde mikro-transakce díky kterých můžete velmi snadno dosáhnout vyšší úrovně.

Hra ke stažení zdarma

Adventure Quest 3D

Jedná se o hru, která pomalu roste. Nicméně není tak známá, jako předchozí hry uvedené. Hra vypadá, jak kdyby byla stále v beta verzi, nicméně nový obsah je do hry doručen týdně.

K dispozici máte několik úkolů, které musíte dokončit. Je zde také dobrovolná možnost si udělat předplatné a nakoupit pár kosmetických věcí. Vývojáři taktéž provozují nějaké události, kterých se můžete zúčastnit.

Hra ke stažení zdarma na mobil

Další zajímavé příspěvky
Ty nejlepší multiplayer hry, které si musíte tento rok zahrát
Call of Duty Mobile

Ty nejlepší hry pro více hráčů, které si už můžete zahrát. Nejlepší hrou se stává hra Call of Duty Mobile.

Co zajímavého čekáme v tomto roce 2020?
Apex Legends

Rok 2020 nám může přinést zajímavé věci, jako je technologie streamování her skrz Google stádia i v ČR nebo více Přečíst si více

Co nabídne aplikace WhatsApp v roce 2020?
WhatsApp aplikace se snímačem otisků prstů

Co nabídne aplikace WhatsApp v roce 2020? Funkce, které sice byly představeny v roce 2019, ale nebyly zavedené v této Přečíst si více

Co za hry na mobil očekávat v roce 2020
Apex Legends

Jaké hry na mobilní telefony můžeme v roce 2020 očekávat? Přinášíme výběr těch nejzajímavějších her. Většinou se jedná o port Přečíst si více