Vypnout reklamy
25.11.2018

Ty nejlepší strategické hry roku 2018

Pokud preferujete klasické strategické hry před reflexy, tak jste tady správně. Ve strategických hrách postupujete pomalu a takticky. K dispozici máme různé strategické hry, jako je real-time, akční a spoustu jiných.

Strategické hry, které jsou spíše tahové jsou vhodné hlavně pro lidi, kteří se delší dobu rozhodují, jaký tah udělají. K dispozici máte většinou různé schopnosti k tomu, abyste si vybrali z následujících kroků.

Asi jako nejlepší hrou se jeví X-COM. Následuje Epic Little War, Polytopia, Final Fantasy Tactics a The Banner Saga.

Real-Time strategie

V real-time strategiích je potřeba reagovat opravdu rychle a nemáte tolik času na rozvážení svých kroků. Zde mezi strategiemi vítězí hra Clash of Clans. Clash Royale od stejných vývojářů zase přinesl excelentní mobilní strategií. K dispozici je hra Mushroom Wars 2 a Iron Marines a Kingdom Rush Vengeance. Poslední dvě hry jsou perfektní ukázkou Tower Defense android hry.

Nejlepší budovatelské strategie

Jedná se asi nejvíce relaxační strategií, ve které máte možnost budovat svá města. Vytvářet městečka, která budou prosperovat není úplně nejjednodušší záležitost. K dispozici jsou ty nejlepší hry podle pořadí. Pocket City, SimCity Buildit, Township, Megapolis a Townsmen

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.