Týden módy v mobilní hře Play Together: Fashion Star Runway a Fashion Mall

Vstupte do módního světa Týdne módy v mobilní hře Play Together. Utkejte se v bitvě o nejlepší módní kreace a získejte vzácné odměny.

Nová vzrušující událost právě přichází do příležitostné mobilní hry Play Together od společnosti Haegin. Na ostrov Kaia se brzy uskuteční Týden módy, který přinese lesk a slávu do virtuálního světa hry. Spolu s touto aktualizací přichází také nové funkce, včetně akce Fashion Star Runway a exkluzivního obchodu Fashion Mall.

Fashion Star Runway je nový herní režim, ve kterém se až osm hráčů utká v módní bitvě. Hráči dostanou téma, kolem kterého mají vybrat vhodné oblečení ze samotného Fashion Mall. Poté mohou předvést své módní kreace na speciálním pódiu. Ostatní hráči posuzují a hodnotí výsledky, přičemž nejlepší módní návrhář získává vítěznou pozici a malou cenu. Fashion Prince je zodpovědný za tento nový herní režim v obchodním centru.

Jednou z hlavních atrakcí Týdne módy je příchod slavné návrhářky Mirandy a její asistentky Andrei na ostrov Kaia. Tyto módní hvězdy jsou doprovázeny tsunami reportérů, kteří se dostali až sem, aby pokryli událost. Miranda a Andrea nabízejí hráčům řadu misí během speciální akce Fashion Week, které přinášejí odměnu v podobě mincí Fashion Coins.

Fashion Coins mohou hráči vyměnit za hodnotné odměny v obchodě Fashion Week. Kromě misí od Mirandy je lze získat také prostřednictvím události Přehlídkové molo nebo nalezením Fashionista Boxů v obchodním centru. Hráči, kteří nasbírají dostatečný počet Duší módních hvězd, budou mít možnost vyrobit si v dílně předměty s omezenou dobou platnosti.

Připojte se k módnímu světu Týdne módy v Play Together a projevte svůj talent jako módní návrhář. Utkávejte se s ostatními hráči v bitvě o nejlepší módní kreace a získejte vzácné odměny. Nezapomeňte také navštívit obchod Fashion Week a využít nabídky Miranda a Andrei. Týden módy je připraven na vás!

Kde mohu hrát hru Play Together:

Hru Play Together lze hrát na sociální síti Play Together, která je dostupná pro mobilní zařízení. Stačí si stáhnout aplikaci ze stránky sociální sítě a založit si účet. Poté můžete vstoupit do virtuálního světa hry a začít si užívat Týden módy a další zajímavé aktivity.

Jak získat mince Fashion Coins?

Mince Fashion Coins můžete získat prostřednictvím různých aktivit během Týdne módy. Hlavním zdrojem jsou mise od Mirandy a Andrei, které nabízejí jako odměnu mince Fashion Coins. Tyto mise jsou dostupné během speciální akce Fashion Week. Mince lze také získat účastí v události Přehlídkové molo nebo hledáním Fashionista Boxů v obchodním centru.

Jaké jsou omezené předměty v dílně?

V dílně můžete vyrobit si předměty s omezenou dobou platnosti pomocí nasbíraných Duší módních hvězd. Tyto předměty jsou speciální a mohou vám poskytnout různé výhody během Týdne módy. Mějte však na paměti, že tyto předměty mají omezenou platnost a po uplynutí doby se automaticky z hry odstraní.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Vstupte do módního světa Týdne módy v mobilní hře Play Together. Utkejte se v bitvě o nejlepší módní kreace a získejte vzácné odměny.