Vypnout reklamy

Týdenní nášup android aplikací a her

Týdenní nášup her

Tento týden se toho celkem dost událo. Google představil novinky a zveřejnil nový ANDROID 5.0. Zároveň nám představil nový telefon Nexus 6 na který jsou pozitivní a negativní ohlasy. Větší část negativity odnesla právě velikost. Lidé chtějí menší telefony, nikoliv pádla. Zveřejněn byl i Nexus 9! My jsme si pro vás ale připravili aplikace a hry na systém android, které byly zveřejněny.

The Bot Squad

Jedná se o zábavnou hru, která je vytvořena animovaně. Jedná se o kombinaci Tower Defense a útočných mechanizmů. Hráč bude manuálně navádět své roboty skrz sérii. Tvořte věže kolem cesty a pokuste se bránit před útočícími nepřáteli. Více na videu.

Stáhněte si APK

Drone: Shadow Strike

Akční stříečka, kde budete muset sestřelovat své nepřátele ze vzduchu. Zahajte bombardování jako USA na ISIS. Celá hra má krásné 3D modely vozidel a skvělé efekty výbuchu. Své drony budete moct vylepšovat, pokud se vám bude dařit své nepřátele zničit. Vyzkoušejte, jaké to je ovládat bezpilotní letadlo!

Drone Shadow Strike
Price: Free

UP

Jawbone vytvořilo novou trakovací aplikaci, která bude měřit jak dlouho spíte, co děláte, kde se pohybujete, kolik jste toho ušli, naběhali nebo co jíte. Je to taková aplikace pro váš životní styl a snaží se udržet zdravý životní styl. Tato aplikace si dobře rozumí s Android Wear. Jinak většinu věcí si musíte nahrát manuálně. Něco si aplikace dokáže stáhnout z hodinek.

up_android_screens

Skype Qip

Skype vytvořilo novou aplikaci pro video zprávy. Teď už nemusíte psát a stačí předvést to co cítíte. Díky této aplikaci je vše jednodušši. Stačí nahrát a sdílet se svými kamarády ve skupině.

Bohužel již nedostupný pro Českou republiku.