Vypnout reklamy

Uber dorazí s novou aplikací

Nová aplikace Uber

Uber vydává novou aplikaci, která dbá na bezpečnost. Přidává tak spoustu nových funkcí. Prozatím se však testuje v Americe.

Nová aplikace ukáže jízdy, doručování jídla (uber eat) a další možnosti vedle sebe a tak si budou moci uživatelé jednodušeji a rychleji vybrat formu transportu. Asi nejnovější funkcí je „Verify Your Ride“.

Je to funkce, která svému zákazníkovi pošle ověřovací kód se čtyř místním PIN, který poskytne svému řidiči. V takové chvíli se zákazník dozví, jestli je v tom správném autě. Řidič tak bude moci započít svou jízdu jen v případě, že tento PIN zadá.

Nová aplikace Uber
Nová aplikace Uber

Uber plánuje tuto funkci vylepšit s novou technologií za pomocí vln ultrazvuku, který automatický upozorní řidiče, že se jedná o správného člověka.

Další funkcí je oznámení o tom, že jste v blízkosti pruhu pro kola. Ve více než 200 městech světa budou lidé toto upozornění získávat, aby byli informování, že vystupují vedle pruhu pro jízdní kola.

Dále společnost přichází s real-time ID bezpečností. Původně Uber požadoval po řidičích selfie. Teď, aby se řidič spároval s uživatelským účtem v systému, tak musí udělat pár základních pohybů. Je to tak další vrstva zabezpečení.

Uber - Request a ride
Price: Free