Vypnout reklamy

Uber mění design své aplikace

Vydáno dne: 14.3.2020

Uber mění design své aplikace a přidává i nové funkce, které mají za následek jednodušší komunikaci s řidičem.


Pokud používáte aplikaci Uber, tak se můžete těšit na nový design aplikace a zároveň přidá dvě nové funkce, které umožní jednodušeji komunikovat s řidiči.

Veškeré změny byste již měli v aplikaci vidět. Určitě, co zaznamenáte první, je když otevřete aplikaci Uber, tak je zde nová sekvence otáćejicího a akční notifikace, která upozorňuje na vaše vyzvednutí. Tato notifikace se objevuje několik minut předtím, než řidič dorazí. Informuje také, kde máte být, aby vás řidič snáze našel.

Fonty uvnitř aplikace jsou větší, aby byl text lépe viditelný. Jednodušeji tak rozeznáte SPZ, jméno i barvu auta, model a další.

Dále je tady aktualizace nového překladatelského modulu, takže řidiči mohou s vámi komunikovat jednodušeji. V této chvíli vše fungovalo tak, že ten, kdo s řidičem jede, tak má možnost textovat s řidičem. Veškerý text se mu pak překládal do jeho jazyku a naopak.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Tágy: