Ubisoft chystá Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile

Rainbow Six Mobile se blíží. Ubisoft se rozhodl tuto herní sérií vydat i na mobilní telefony a zkusit tak konkurovat ostatním mobilním hrám.

Ubisoft chystá vydání hry Rainbow Six Mobile. Tedy po vzoru Call of Duty Mobile, Fortnite, PUBG Mobile a dalších her si budeme moci zahrát i tuto herní sérií na mobilních telefonech. Ještě přesně nevíme kdy vyjde, ale Ubisoft láká na registraci a tedy možnost si hru zahrát ještě před tím, než výjde.

Abyste tak mohli hru získat dřív, tak je potřeba odpovědět na pár otázek a následně zadat email. Udělat to můžete zde. Hra bude poté dostupná na Google Play a iOS, kde si hru budete moci jednoduše stáhnout a hrát.

Herní titul bude obsahovat řadu herních režimů a to včetně Attack vs Defense, což zná asi každý z větších her, kde jeden útočí a druhý brání své území. Dále bude záviset vše na taktice, využívání silných stránek jednotlivých operátorů, které budete mít k dispozici. Pravděpodobně se nebude jednat o klasický battle-royale hru.

Dotykové ovládání bude optimalizováno přímo pro mobilní telefony, takže dojde k pozměněnému HUD rozhraní a grafického zpracování, aby hru rozjely i slabší mobilní telefony.