Vypnout reklamy

Ubisoft oznámil PC hru Brawlhalla na mobilní telefony. Hra se tak dostane i do mobilního světa někdy v roce 2020.

29.11.2019

Ubisoft oznámil, že hra Brawlhalla dorazí na Android a iOS

Brawnlhalla je známá hra, která je jak na Windows, tak i Nintendo Switch, PS4, Xbox One a MAC PC. Hra dosáhla svých úspěchů na těchto platformách, ale chce se rozšířit na mobily a tablety.

Nestane se tak ihned, ale až za několik měsíců. Hru hraje přes 30 miliónů hráčů po celém světě a na telefony Android a iOS se dostane v roce.

Ubisoft tento postup oznámil v Atlantě, kde probíhá světový šampionát ve hře Brwalhalla. Hra má obsahovat jak kooperativní mód, tak i soutěživý cross-play s ostatními platformami.

47 charakterů

K dispozici je nyní 47 charakterů, za které můžete hrát. Brawalhall bude mít hru pro jednoho hráče a kooperační mód. Nebudou chybět ani méně bojové módy a to opět online nebo offline.

Hráči se mohou dostat ke hře jako první. Stačí se zaregistrovat na oficiální stránce.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)