Ubisoft pracuje na dvou velkých mobilních hrách

Ubisoft se chystá na vydání dvou svých největších mobilních her, a to i přesto, že se o nich dlouho neslyšelo. Podle nejnovějších finančních zpráv Ubisoftu platí, že Rainbow Six Mobile a…

Ubisoft pracuje na dvou velkých mobilních hrách

Ubisoft se chystá na vydání dvou svých největších mobilních her, a to i přesto, že se o nich dlouho neslyšelo. Podle nejnovějších finančních zpráv Ubisoftu platí, že Rainbow Six Mobile a The Division Resurgence jsou stále v procesu vývoje. Finanční zprávy potvrdily, že oba tituly jsou plánovány na období 2024-2025, nicméně informace o dlouho očekávané Assassin’s Creed Jade chybí.

Ubisoft a celý herní průmysl nedávno prochází obtížným obdobím. Mluvili jsme o nedávných propouštěních v týmu Xbox a o zavírání her jako Mighty Doom. I přes obrovské jméno, které mají Rainbow Six a The Division, bylo třeba zvážit, zda tyto hry skutečně uvidí světlo světa.

Zpráva na Pocket Gamer informuje, že obě hry jsou stále v procesu vývoje a mají být vydány v plánovaném období. Fanoušci se tak mohou těšit na další akční zážitky přímo na svých mobilních zařízeních.

FAQ:
1. Jsou Rainbow Six Mobile a The Division Resurgence stále ve vývoji?
Ano, podle nejnovějších finančních zpráv Ubisoftu jsou oba tituly stále plánovány na vydání v období 2024-2025.

2. Proč chybí informace o Assassin’s Creed Jade?
Zatím není jasné, proč Ubisoft neposkytl žádné nové informace o Assassin’s Creed Jade. Možná se ale dočkáme aktualizací v blízké budoucnosti.

3. Jaké problémy má Ubisoft a herní průmysl obecně?
Ubisoft i další herní společnosti nedávno čelí různým obtížím, jako jsou propouštění zaměstnanců a zavírání her. Ale i přes toto období krize se připravují na vydání nových her a nabídnutí hráčům další zábavy.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/rainbow-six-mobile/and-the-division-resurgence-still-coming/