„Unboxing nového Xperia 1 VI: Zlepšení začínají tady!“

Společnost Sony nedávno vydala oficiální unboxing video pro nový model Xperia 1 VI, které odhaluje vylepšení, které Sony provedlo na telefonu. Xperia 1 VI je dlouho očekávaným nástupcem úspěšné řady Xperia…

"Unboxing nového Xperia 1 VI: Zlepšení začínají tady!"

Společnost Sony nedávno vydala oficiální unboxing video pro nový model Xperia 1 VI, které odhaluje vylepšení, které Sony provedlo na telefonu. Xperia 1 VI je dlouho očekávaným nástupcem úspěšné řady Xperia 1 a fanoušci značky se mohou těšit na některá zajímavá nová vylepšení.

Unboxing video odhaluje, že Sony se zaměřilo na zlepšení displeje, fotoaparátu a výkonu. **Xperia 1 VI** disponuje **6,5palcovým OLED displejem s rozlišením 4K**, což zaručuje skvělý vizuální zážitek při sledování filmů nebo hraní her. Fotoaparát byl také vylepšen a nově přináší **trojitý 12MPx systém s Leica objektivy**, což znamená ještě kvalitnější fotografie a videa. Kromě toho byla také upgradována výkonová část telefonu a nově najdeme **nekompromisní Snapdragon 8G procesor**.

Díky těmto vylepšením je Xperia 1 VI tou nejlepší volbou pro všechny, kteří hledají špičkový smartphone s prvotřídním displejem a fotoaparátem. **Sony** opět dokázalo, že si drží své místo na trhu s kvalitními a inovativními produkty.

Často kladené otázky:
1. Jaká je cena Xperia 1 VI?
Cena začíná na 25 990 Kč.
2. Jaká je dostupnost telefonu?
Xperia 1 VI je k dispozici ve vybraných obchodech a na webových stránkách Sony.
3. Jak dlouho vydrží baterie?
Baterie s kapacitou 4500 mAh by měla vydržet po celý den s průměrným používáním.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/sony-official-xperia-1-vi-video-shows-off-improvements_id158649