Undecember ARPG hit s novou aktualizací Ganida

Undecember, mobilní ARPG hra, právě vydala novou aktualizaci Ganida, která přináší novou prozkoumatelnou oblast, příšery a bossy, novou zbraň a mnoho dalšího obsahu. Hráči mohou využít také nový sezónní režim a začít novou cestu s postavou. Navštivte oceánský národ Ganida a utkejte se s novými hrozbami včetně 40 nových příšer a bossovských monster.

Společnost Line Games právě vydala rozsáhlou aktualizaci pro svůj mobilní ARPG hit Undecember, která přináší dvanáctý příběhový akt – Ganida. Nový obsah zahrnuje novou prozkoumatelnou oblast, příšery a bosse, novou zbraň a mnoho dalších misí. Hráči mohou také využít nový sezónní režim, aby začali novou cestu s jejich stávající postavou pokračující v standardním režimu.

Nová aktualizace Undecember navazuje na třetí díl – Ortemis, kdy hráči navštíví oceánský národ Ganida. Ganida nabízí devět témat a osmnáct etap, které hráče zavedou do nových oblastí, jako je Plankland, Pobřežní les, Hrdlo chamtivosti a Hvězdné bahno. Kromě toho se hráči mohou utkat s novými hrozbami, po mapě je rozmístěno více než 40 nových příšer a bossovských monster, jako jsou Lighthouse Keeper Ohorz, Four-legged Bartus, Castilla the Swimming Fortress a Luchebrama.

Pro boj s těmito bijci hráči získají novou zbraň – lukostřelbu Bow Gun, která vystřeluje drobné výbušniny. Kromě toho je přidána další spousta obsahu, včetně The Throne of Time, události, která hráče vrátí v čase a navštíví vzpomínky na Araneu a Creuze, a dalších dungeonů Chaosu jako The Wanted a Serpens Statue. Deliverer of Judgement: Evermund je nový Decent Raid s bossem na 130. úrovni.

Co je Undecember?

Undecember je mobilní ARPG hra od společnosti Line Games.

Co je nového v aktualizaci Ganida?

Aktualizace Ganida přináší novou prozkoumatelnou oblast, nové příšery a bosse, novou zbraň a mnoho dalších misí. Hráči mohou také využít nový sezónní režim.

Jaké jsou nové oblasti v aktualizaci Ganida?

Aktualizace Ganida nabízí devět témat a osmnáct etap, které hráče zavedou do nových oblastí, jako je Plankland, Pobřežní les, Hrdlo chamtivosti a Hvězdné bahno.