Undecember s novou obsahovou aktualizací

Undecember má novou obsahovou aktualizaci, díky které získáváte zcela nový mód výzvy, kde se musíte probojovat přes mnohem silnější bossy a nepřátele.

Nedávno se dostala na trh hra Undecember, která zaznamenala velký ohlas ze stran hráčů. První aktualizace příběhového obsahu v této hře bude 25. ledna 2023. Nová aktualizace tedy přinese celkem 25 nových hlavních části, včetně nových bossů a nepřátel. Nebudou chybět ani herní módy.

S novou obsahovou aktualizací tedy budete moci ovládat spoustu nových hrdinů s unikátními schopnostmi a narazíte na desítky nových nepřátel. K dispozici je i trailer, který se na tuto aktualizaci velmi zaměřuje.

Hlavní hvězdou této aktualizace je zájmena nový herní mód, což je mód výzvy. Mód tedy zcela promění základní kampaň hry Undecember a upraví životy nepřátel a bossů. Zároveň takoví nepřátele budou mít zcela vylepšené schopnosti poškození.

Hráči tak obdrží zcela novou hru, co se týče módu výzvy, takže si budou muset už dopředu rozmyslet, jak na nepřítele zaútočí. Nejvyšší možná úroveň je nyní ve hře 120. Tato aktualizace se víceméně zaměřuje na hráče, kteří právě hru hrají dlouhodobě, tak proč do ní nevtrhnout právě teď?

Undecember
Undecember