Vypnout reklamy

Nové schéma telefonu střední třídy se nám tak trošku zamíchává a možná to už někoho mate. Specifikace pro Galaxy A20s byly právě odhaleny a víme, že telefon získá lepší kameru, než standardní Galaxy A20.

Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s

Nový telefon Galaxy A20s bude mít trojitý fotoaparát na zadní straně. K dispozici je 8MPx širokoúhlý senzor s dalšími dvěma senzory, kde je 13MPx hlavní senzor a 5MPx hloubkový senzor. Nechybí ani 8MPx selfie kamera.

Displej je také poněkud větší. Galaxy A20s má 6.5 TFT LCD displej. Čip je zde Snapdragon 450 s osmi jádrovým procesorem Cortex-A53, což není tak dobré, jako 2x A73 a 6x A53 jádra u Exynos 7884, což pochopitelně bude mít pokles výkonu v jedno-jádrovém testu. GPU je taktéž slabší.

Samsung Galaxy A20s bude k dispozici s více RAM a úložiště. Varianty 4/64GB namísto 3/32GB u Galaxy A20. Nechybí microSD slot.

Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A20s

Baterie o velikosti 4000mAh s podporou 15W rychlého nabíjení. K dispozici bude telefon v zeleném, černém a červené barvě. Kdy dorazí, tak to ještě nevíme.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.