Unikátní sleva $450 na Samsung Galaxy Z Fold 5 na Amazonu

Samsungův skvělý Galaxy Z Fold 5 téměř nepotřebuje žádnou představu. Tento ohromný telefon nejenže vychází z koncepce skládacích telefonů, ale navíc se momentálně prodává za obrovskou slevu na Amazonu ve výši…

Unikátní sleva $450 na Samsung Galaxy Z Fold 5 na Amazonu

Samsungův skvělý Galaxy Z Fold 5 téměř nepotřebuje žádnou představu. Tento ohromný telefon nejenže vychází z koncepce skládacích telefonů, ale navíc se momentálně prodává za obrovskou slevu na Amazonu ve výši $450. K dispozici jsou obě varianty s pamětí 256 GB i 512 GB.

**Galaxy Z Fold 5** se může pochlubit špičkovým designem a technickými parametry. Displej rozkládacího telefonu je naprosto fantastický a nabízí neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Díky možnosti skládání se tento model hodí jak pro práci, tak i pro zábavu.

Nyní máte možnost pořídit si **Galaxy Z Fold 5** za mnohem výhodnější cenu – a to díky akci na Amazonu. Ušetřené peníze můžete využít například na nákup dalších doplňků či aplikací do vašeho nového telefonu.

Pokud váháte, zda si pořídit tento revoluční kousek od Samsungu, níže najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

**FAQ:**

1. Jak dlouho vydrží baterie Samsung Galaxy Z Fold 5?
– Galaxy Z Fold 5 je vybaven baterií s vysokou kapacitou, která vám zajistí dlouhou výdrž při aktivním používání telefonu.

2. Je odolný proti vodě a prachu?
– Ano, Galaxy Z Fold 5 disponuje certifikací IP68, což znamená, že je odolný jak proti vodě, tak i proti prachu.

3. Jaké paměťové varianty jsou k dispozici?
– **Samsung Galaxy Z Fold 5** lze zakoupit ve dvou variantách – s pamětí 256 GB nebo s pamětí 512 GB. Tak si můžete vybrat tu, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-z-fold-5-new-amazon-deal-rare-huge-discount_id158486