Unikla fotografie Samsung Galaxy S8!

Samsung chtěl oznámit Galaxy S8 rodinu teprve v březnu nebo v dubnu roku 2017. Jenže na internet se dostaly fotografie a detaily, které se týkají právě těchto vlajkových telefonu. Vypadá to, že se jedná opravdu o reálnou fotografií nových telefonu. Telefony jsou samozřejmě vyrobené, jen se testují aby nenastal problém, jako u Note 7. Netradiční […]

Samsung Galaxy S8

Samsung chtěl oznámit Galaxy S8 rodinu teprve v březnu nebo v dubnu roku 2017. Jenže na internet se dostaly fotografie a detaily, které se týkají právě těchto vlajkových telefonu. Vypadá to, že se jedná opravdu o reálnou fotografií nových telefonu. Telefony jsou samozřejmě vyrobené, jen se testují aby nenastal problém, jako u Note 7.

Netradiční poměr stran 18.5:9

Nedávno proběhla internetem informace o dvou verzích Galaxy S8. Ta první je 5.8 palcový displej a druhá varianta s 6.2 palcovým displejem s poměrem stran 18.5:9. Oba budou zahnuté, tak jak jsme zvyklí u „edge“ verze.  Dále bude displej tlakově citlivý (3D touch)

Uniklá fotografie Samsung Galaxy S8

Uniklá fotografie Samsung Galaxy S8

Verze 5.8 palců, tedy bez „plus“ bude mít 3000 mAh baterií, mezitím co větší verze má 3500 mAh baterií. Telefony mají mít 4GB RAM a 64 GB rozšiřitelné úložiště. V US bude telefon poháněn Qualcomm Snapdragon 835 (o 11% lepší výkon, 23% lepší grafika a 20% efektivnější využití baterie)

Docela překvapující je právě snímač otisků prstů na zadní straně telefonu hned vedle fotoaparátu. Samsung eliminoval „home“ tlačítko, aby měl větší prostor pro displej a nemusel tak zvětšovat mobilní telefon. Plocha displeje je 83% celkového telefonu.

S 3.5mm jackem!

Dále je tady USB-Typ C a 3.5mm jack. Samozřejmostí je také vodě-odolnost. Fotoaparát telefonu má 12 MPx s f/1.7. K dispozici bude nová vizuální hledací funkce Bixby.