Uniklá fotografie telefonu LG G6

Včera tady byla uniklá fotografie Samsung Galaxy S8 a dnes tady máme LG G6. Záběr je na pravou stranu mobilního telefonu. Nevidíme bohužel spodek LG G6, ale vypadá to, že si budou podobni se Samsung Galaxy S8 s tím rozdílem, že G6 nebude mít zahnutý displej. Displej je využit téměř přes celou plochu mobilního telefonu. […]

LG G6 telefon

Včera tady byla uniklá fotografie Samsung Galaxy S8 a dnes tady máme LG G6. Záběr je na pravou stranu mobilního telefonu. Nevidíme bohužel spodek LG G6, ale vypadá to, že si budou podobni se Samsung Galaxy S8 s tím rozdílem, že G6 nebude mít zahnutý displej.

LG G6 telefon

LG G6 telefon

Displej je využit téměř přes celou plochu mobilního telefonu. Takže zabírá více jak 80%. V takovém případě se sice velikost displeje zvětší, ale velikost telefonu zůstává stejná.

Uniklá fotografie LG G6

LG G6 telefon

LG G6 telefon

LG G6 použije netradiční poměr stran a to je 2:1 od čehož si slibuje lepší práci s multitaskingem. Na pravé straně telefonu taktéž vidíme úložiště pro SIM kartu. Jenže velikostně je toto místo jen pro SIM kartu celkem velké, takže předpokládáme také microSD.

LG G6 bude mít Snapdragon 821 nikoli Snapdragon 835

Telefon LG G6 bude oznámen 26. února. Očekává se, že přijde s pevnou baterií, která se nedá jen tak vytáhnout, sklem a kovovou konstrukcí, vodě-odolnosti, 5.7 palcového displeje s rozlišením 2,880x1440px a Snapdragon 821 (Samsung si zabral veškeré Snapdragon 835 jednotky, to znamená, že prvním telefonem se Snapdragon 835 bude opravdu Galaxy S8.)