Vypnout reklamy

Uniklé fotky Sony Xperia C6

Vydáno dne: 12.4.2016

Z Asie právě unikly nové fotografie nadcházejícího telefonu od Sony. Jedná se opravdu o masivní LCD displej. Pokud jsou tyto fotografie správné, tak se díváme na prototyp Sony Xperia C6. Sony přehodnotilo svou situaci a začalo se soustředit jen na pár zařízení, které nejsou tak plně prémiové jako má telefony Apple. Nejzajímavější non-premium telefonu je […]


Z Asie právě unikly nové fotografie nadcházejícího telefonu od Sony. Jedná se opravdu o masivní LCD displej. Pokud jsou tyto fotografie správné, tak se díváme na prototyp Sony Xperia C6.

Sony přehodnotilo svou situaci a začalo se soustředit jen na pár zařízení, které nejsou tak plně prémiové jako má telefony Apple.

Nejzajímavější non-premium telefonu je série Xperie C, které patří do střední třídy mobilních telefonu. Disponuje bleskem na přední kameře.

Nejvíce známý série Xperia C je právě C5 Ultra, který je v prodeji od srpna roku 2015
Aktuální cena Sony Xperia C5 Ultra Dual SIM v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Dohady o novém telefonu Xperia C6 nebo C6 Ultra?

V Lednu firma Sony řekla, že by mohla představit nástupce C5 Ultra. Stane se tak na MWC 2016 v Barceloně.

Od té doby se říkalo, že Xperia C6 to asi nebude (nebo možná C6 Ultra). Nicméně dnes unikly tyto fotografie, které vyvolaly řadu otázek.

S uniklých fotografii nepoznáme příliš mnoho. Vypadá to na 6 palcový LCD displej, střední třída v předu má fotoaparát s LED bleskem, které mají právě, který má i samotný Xperia C5 Ultra… Že by nástupce, podívejte se sami?

Byly zde dohady, že telefon by mohl mít 8 jádrový procesor MediaTek Helio P10.

Sony Xperia C6 6 palcový LCD displej?

Sony Xperia C6 6 palcový LCD displej?

Sony Xperia C6 fotoaparát s led bleskem

Sony Xperia C6 fotoaparát s led bleskem

Sony-Xperia-C6-3

Sony Xperia C6

Sony Xperia C6

Sony Xperia C6

Sony Xperia C6

Sony Xperia C6

Sony Xperia C6

 

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více