Uniklé fotografie telefonu Google Pixel 3 XL

Jsme pár měsíců před představením nového telefonu Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL, které se koná již v říjnu. Nicméně jak už to tak bývá, tak čím blíž je vydání, tak tím více úniku informací je. Je jasné, že Google nevypustí do světa telefon potichu. via GIPHY V této chvíli se
Google Pixel 3 XL

Jsme pár měsíců před představením nového telefonu Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL, které se koná již v říjnu. Nicméně jak už to tak bývá, tak čím blíž je vydání, tak tím více úniku informací je. Je jasné, že Google nevypustí do světa telefon potichu.

via GIPHY

V této chvíli se velmi pravděpodobně jedná o reálné fotografie telefonu, který následně půjde do světa. Fotografie níže následně ukazují variantu čistě bílou větší verze mobilního telefonu. Na zadní straně můžeme vidět velké „G“ logo, část krabice nebo i specifikacích, které jsou zobrazené na displeji.  Sluchátka jsou podle všeho taktéž bezdrátová Pixel Buds.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL - Pixel Buds

Google Pixel 3 XL – Pixel Buds

Sluchátka budou pravděpodobně do USB-C, což vidíme i na fotografií. Takže 3.5mm jack tady nebude. A následně podle fotky, kde vidíme specifikace, můžeme říct, že telefon dorazí s čipem Snapdragon 845, 4GB RAM.

Pixel 3 XL uzamknutá obrazovka

Pixel 3 XL uzamknutá obrazovka

Zdroj