Uniklé informace ohledně Galaxy S8

Fanoušci řady Samsung Galaxy S se dnes dozvědí informace o specifikací tohoto mobilního telefonu. Právě tento telefon by měl být záchranou pro Samsung po nepodařeném Galaxy Note 7. Už jsme viděli několik informací ohledně specifikací Galaxy S8 a poslední informace je z Číny. Specifikace Samsung Galaxy S8 Tento mobilní telefon bude mít 5,5 palcový displej […]

Koncept Samsung Galaxy S8

Fanoušci řady Samsung Galaxy S se dnes dozvědí informace o specifikací tohoto mobilního telefonu. Právě tento telefon by měl být záchranou pro Samsung po nepodařeném Galaxy Note 7. Už jsme viděli několik informací ohledně specifikací Galaxy S8 a poslední informace je z Číny.

Specifikace Samsung Galaxy S8

Tento mobilní telefon bude mít 5,5 palcový displej se 4K displejem, což je vhodné pro virtuální realitu. Není to poprvé, co máme informaci o tom, že právě Galaxy S8 bude mít 4K displej. Je docela pravděpodobné, že bude poháněn novým chipsetem Snapdragon 830 a Exynos 8895. Procesory jsou nové generace vyrobené 10nm procesem.

Další informace je ohledně velikosti RAM, která má 6GB. Datum odhalení je na Mobile World Congress 2017 v únoru. Samsung Galaxy S8 tak vyjde někdy v březnu příštího roku.