Uniklé specifikace HTC U 11

HTC se připravuje na uvedení nového vlajkového telefonu na trh. Jeden z úspěšných HTC 10 z minulého roku bude nahrazen. Jsme dva týdny před představením nového telefonu, které je naplánováno na 16. Května. K dispozici máme info-grafiku, která odhaluje docela hodně informací ohledně HTC U 11. Od dob, kdy Samsung držel při sobě Snapdragon 835 […]

HTC U 11

HTC se připravuje na uvedení nového vlajkového telefonu na trh. Jeden z úspěšných HTC 10 z minulého roku bude nahrazen. Jsme dva týdny před představením nového telefonu, které je naplánováno na 16. Května.

K dispozici máme info-grafiku, která odhaluje docela hodně informací ohledně HTC U 11.

HTC U 11 specifikace

HTC U 11 specifikace

Od dob, kdy Samsung držel při sobě Snapdragon 835 chipsety, tak HTC muselo trošku opozdit oznámení nového vlajkového telefonu z prvního čtvrtletí. Tento chipset se totiž očekává právě u tohoto telefonu. Dále info-grafika ukazuje na dualSIM/128GB a 6GB RAM model. Na GeekBench jsme mohli vidět 4GB RAM.

Je docela možné, že uvidíme spíše 64GB + 4 GB model.

Výborný fotoaparát

Taktéž víme, že HTC U 11 bude mít 5,5 palcový displej s QHD displejem a Gorilla Glass 5. Dále fotoaparát bude mít 12 MPx s f/1.7 a optickým stabilizátorem. Nechybí ani dobrý selfie fotoaparát se 16MPx.

Telefon HTC U 11 bude vodě-odolný

Telefon bude taktéž vodě odolný. IP57 není sice úplně skvělá certifikace, protože telefon vydrží hloubku někde mezi 15cm až 1metru.

Není zde žádná zmínka ohledně 3.5mm jacku. Vypadá to, že HTC se k 3.5mm jacku nevrátí. Dále jsou tady funkce jako je NFC, Wi-Fi, HTC BoomSound, HTC Usonic sluchátka, snímač otisků prstů, QuickCharge pro 3000mAh baterií. 

HTC U 11 bude mít velmi citlivý okraje.