Uniklé specifikace telefonu Samsung Galaxy J6+

Samsung již vypustil do světa Galaxy J6, který patří do střední třídy mobilních telefonu. K dispozici je se systémem Android Oreo a docela decentními specifikacemi. Samsung Galaxy J6 se prodává okolo 200$ na rozvíjejících trzích. Rozvíjející trh je ten, který má rychlý hospodářský růst. Investování je na těchto trzích ve většinu spojeno s velkým politickým […]

Samsung Galaxy J6

Samsung již vypustil do světa Galaxy J6, který patří do střední třídy mobilních telefonu. K dispozici je se systémem Android Oreo a docela decentními specifikacemi. Samsung Galaxy J6 se prodává okolo 200$ na rozvíjejících trzích.

Rozvíjející trh je ten, který má rychlý hospodářský růst. Investování je na těchto trzích ve většinu spojeno s velkým politickým rizikem. Prakticky to znamená, že svým tempem dohání ostatní trhy na světě, které jsou již rozvinuté a funkční viz. USA, UK, Německo a další..

Rozdíl mezi klasickým Samsung Galaxy J6 modelem a přicházejícím modelem Galaxy J6+ je ten, že přichází s Qualcomm Snapdragon 450 oproti Exynos 7870. Taktéž telefon přijde s duálním fotoaparátem a masivní 4000 mAh baterií.

Stále však nevíme, kolik RAM paměti telefon má. Víme jen to, že má mít telefon 5.6 palcový SAMOLED displej s HD+ rozlišením. Pravděpodobně poběží na systému Android Oreo.

Zdroj