Vypnout reklamy
1.8.2018

Uniklý firmware odhalil spoustu věcí okolo Huawei Mate 20

Právě dnes se na internet dostalo spoustu informací ohledně nového telefonu Huawei Mate 20. Díky firmwaru byly odhaleny informace, jako je bezdrátové nabíjení nebo nový Kirin 980.

Silný čip Kirin 980

Tento firmware pochází přímo z telefonu Mate 20, takže ze standardu. Právě Mate 20 má disponovat novým vlajkovým čipem HiSilicon Kirin 980 (ten bude oznámen na IFA tento měsíc) vyroben na 7nm procesu. Očekáváme opravdu silný čip, kde bude procesor o taktu 2.8GHz. Čip má mít o 20% lepší výkon a o 40% lepší spotřebu energie, než Kirin 970.

Velikost baterie, displej a paměť RAM

 

Co se týče velikosti baterie, tak ta bude 4200 mAh a velikosti displeje je 6.3 palců, kde verze “Pro” má získat 6.9 palcový displej. Dále je odhalena velikosti paměti. Ta má být na 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Očekáváme skleněná záda a to právě kvůli bezdrátového nabíjení.

Nicméně z firmware se nedočteme, jestli některá z variant bude mít snímač otisků prstů v displeji. Mate 20 Lite má však dorazit s čipem Kirin 710.

Android P

Samozřejmě telefon dorazí se systémem Android P a tomu odpovídá i nové EMUI 9.0.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.