„Unikly obrázky nového Redmi 13C: 50 MP kamera, vodní kapka a headphone jack“

Redmi 13C – příští generace úspěšné řadyV Číně byl Redmi 12C představen v prosinci loňského roku a následně se dostal i do Indie v březnu. Nyní se na internetu objevily první…

"Unikly obrázky nového Redmi 13C: 50 MP kamera, vodní kapka a headphone jack"

Redmi 13C – příští generace úspěšné řady

V Číně byl Redmi 12C představen v prosinci loňského roku a následně se dostal i do Indie v březnu. Nyní se na internetu objevily první renderované obrázky připravovaného modelu Redmi 13C, který bude předpokládaně následovat svého předchůdce.

Podle těchto renderů bude mít Redmi 13C 50MP hlavní fotoaparát (a dva další fotoaparáty na zadní straně), displej se zářezem ve tvaru kapky vody a také 3,5mm audio jack. Telefon bude nabízen minimálně ve třech barevných variantách, které si můžete prohlédnout níže – tučně černá, modrá a světle zelená. Bezpochyby se jedná o moderní a atraktivní design.

Redmi 13C bude pravděpodobně vybaven výkonným procesorem, dostatečnou pamětí RAM a úložným prostorem. Podle předchozích modelů z řady Redmi můžeme očekávat, že cena za tento telefon bude dostupná a poměr cena/výkon bude opět výborný.

Pokud jste fanoušky značky Redmi, můžete se těšit na tento nový model, který přinese další vylepšení a novinky. Sledujte nás pro další informace o připravovaném Redmi 13C!

FAQ

Q: Kdy byl Redmi 12C poprvé představen?

A: Redmi 12C byl poprvé představen v prosinci loňského roku v Číně.

Q: Do které země se dostal Redmi 12C v březnu?

A: Redmi 12C se dostal do Indie v březnu.

Q: Jaké novinky přinese Redmi 13C?

A: Redmi 13C bude mít 50MP hlavní fotoaparát, displej se zářezem ve tvaru kapky vody a 3,5mm audio jack. Bude nabízen v minimálně třech barevných variantách.

Článek byl inspirován obsahem zde: [odkaz na zdrojový článek]

Zdroj: https://www.gsmarena.com/redmi_13c_renders_leak-news-60051.php