Unikly obrázky Xiaomi Redmi K70: nový design kamery odhalen

Xiaomi odhalil v prosinci loňského roku sérii Redmi K60 a s blížícím se koncem roku 2023 je předpoklad, že nám brzy představí sérii K70. Díky uniklým renderům už víme, jak bude…

Unikly obrázky Xiaomi Redmi K70: nový design kamery odhalen

Xiaomi odhalil v prosinci loňského roku sérii Redmi K60 a s blížícím se koncem roku 2023 je předpoklad, že nám brzy představí sérii K70. Díky uniklým renderům už víme, jak bude zakladatelský model vypadat.

Xiaomi Redmi K70 je zde představen v bílé barvě. Designový jazyk společnosti se pohybuje sem a tam – u modelu K60 byl čtvercový ostrov s fotoaparátem umístěn v rohu s třemi čočkami na řadě, zatímco K70 ukazuje ostrov, který prochází celou šířkou telefonu a obsahuje čtyři prvky, které tvoří čtverec (tři fotoaparáty a LED blesk). Nejde jen o nálepku, ostrov je skutečně…

***Nadpis 1: Nová podoba Xiaomi Redmi K70***

Podle uniklých renderů můžeme odhadnout, že Xiaomi přichází s novým designem v modelu Redmi K70. Zatímco předešlá série K60 měla kamery umístěné v rohu, nový model přináší celou řadu vylepšení. Ostrov s kamerami a LED bleskem teď zabírá celou šířku telefonu a díky tomu vypadá více elegantně. Větší prostor pro kamery navíc může znamenat lepší kvalitu fotografií.

***Nadpis 2: Vysoce očekávaná novinka***

Redmi K70 je již nyní předmětem velkého očekávání mezi fanoušky značky Xiaomi. Tento telefon zaujme nejen svým atraktivním designem, ale také výkonností a špičkovými funkcemi. S očekávaným vydáním v blízké budoucnosti už fanoušci nemohou dočkat, až si tento model konečně budou moci pořídit.

FAQ:

1. Kdy bude Xiaomi Redmi K70 oficiálně představen?

– Prozatím neexistuje oficiální datum představení modelu Xiaomi Redmi K70. Očekává se, že to bude brzy, a doufáme, že se dozvíme více informací v nejbližší době.

2. Jaké jsou hlavní vylepšení oproti předchozímu modelu K60?

– Hlavní vylepšení spočívají v novém designu s ostrovem kamer, který zabírá celou šířku telefonu. Díky tomu bude mít telefon elegantnější vzhled a pravděpodobně i lepší kvalitu fotografií.

3. Budou k dispozici i další varianty barev?

– Zatím nebyly zveřejněny žádné informace o dalších barevných variantách Xiaomi Redmi K70. Avšak u předchozích modelů byla možnost výběru z různých barev, takže je možné, že i u tohoto modelu bude možnost výběru.

4. Jaká cena se očekává pro Xiaomi Redmi K70?

– Zatím nebyly zveřejněny žádné informace o ceně Xiaomi Redmi K70. Cena bude pravděpodobně záviset na konkrétních specifikacích modelu a regionu, ve kterém bude prodáván.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/leaked_xiaomi_redmi_k70_render_shows_off_new_design_in_white-news-60585.php