Vypnout reklamy

Unikly specifikace telefonu HTC U12+

HTC U12+

HTC U12+ nedávno tak trochu odhalil render obalu. Výrobci obalů, krytů a dalších věcí na telefon musí být popředu, aby mohli být k datu vydání připravení. Objevil se zde takový obal, kde byly vlastně zobrazeny dva fotoaparáty vpředu a dva vzadu. To znamená duální fotoaparát na obou stranách.

Možnost 2TB úložiště

Teď si opravdu neděláme legraci. Vlajkový telefon (který bude pro společnost HTC jediný tento rok), tak bude mít čip Snapdragon 845, 8GB RAM a 128GB interní úložiště. Nicméně co by to byl za mobil bez microSD, takže úložiště si můžete rozšířit až na 2 TB.

Duální fotoaparát selfie i na zadní straně

Displej telefonu je 5.5 palců a disponuje rozlišením 2960 x 1440 QUAD HD+ s poměrem stran 18.5:9. Selfie fotoaparát má dva senzory o velikosti 8MPx. Hlavní kamera má 12 MPx se clonou f/1.5 a UltraPixel 4 technologií a UltraSpeed automatickým ostřením. Optická stabilizace obrazu bude součásti druhého senzoru na zadní straně. Ten má mít ještě 16MPx.

Qualcomm Quick Charge 4+

Telefon přinese Edge Senze 2 a tedy novou verzi uživatelského rozhraní dotykového rámečku. Nechybí ani certifikace IP68. Telefon bude disponovat Qualcomm Quick Charge 4+ technologií což nabije telefon o 15% rychleji a 30% efektivněji. Dále Qi bezdrátové nabíjení, NFC a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac.

Telefon HTC U12+ se očekává někdy v dubnu, ale přesné datum stále není známo.