Uniknuté foto zadní části Huawei P9

Huawei P9 představí svůj nový telefon 6. Dubna 2016, ale dnes unikl obrázek, který je dostupný novinářům. Jedná se o fotku zadní části Huawei P9 a tak potvrzujeme, že tento telefon bude disponovat dvěma kamerami. Zároveň má tento mobilní telefon laser auto focus blesk na zadní části mobilního telefonu. Oba fotoaparáty mají 12 Mpx. Proběhly […]

Huawei P9 představí svůj nový telefon 6. Dubna 2016, ale dnes unikl obrázek, který je dostupný novinářům. Jedná se o fotku zadní části Huawei P9 a tak potvrzujeme, že tento telefon bude disponovat dvěma kamerami.

Zároveň má tento mobilní telefon laser auto focus blesk na zadní části mobilního telefonu. Oba fotoaparáty mají 12 Mpx.

Proběhly tady nějaké spekulace, jak velký by měl mít telefon displej. Jedná se tak o 5.2 palcový displej o rozlišení 1080 x 1920 FHD a pod svou „kapotou“ bude chop Kirin 955 SoC a také 4 GB RAM. Samozřejmosti je už přednainstalovaný Android 6.0.

Huawei P9 zadní část, dva fotoaparáty

Huawei P9 zadní část, dva fotoaparáty

Stále jsou tady dohady, jak by měla jednotlivá specifikace vypadat u verzi Huawei P9, P9 Lite, P9 Max a speciální verze P9. Vše se dozvíme právě 6. Dubna 2016.  Dnešní informace jsou ohledně specifikací trošku jiné, než byly uvedeny v minulosti.

Minule jsme mluvili o 3GB Ram a Kirin 950 chipsetu.

Jak sami vidíte na obrázku, tak tento telefon má na zadní straně snímač otisku prstů.

Vše se dozvíme už tuto středu a doufáme, že to bude pecka.

3D render Huawei P9