Úspěšná mobilní hra: Kombinace Darkest Dungeon a Slay the Spire

Nová mobilní hra kombinuje prvky Darkest Dungeon a Slay the Spire. Vyzkoušejte Deliverance a Reign!

Pokud jste vášnivým hráčem a hledáte novou mobilní hru, která by vás zaujala, mohl by vás zaujmout nový titul Deliverance a Reign. Tato hra kombinuje prvky dvou velmi populárních her – Darkest Dungeon a Slay the Spire.

Již na první pohled je zřejmé, že výtvarný styl hry je inspirován Darkest Dungeon. Celá hra má komiksově ponurý vzhled, což mnoho hráčů ocení. Co se týče hratelnosti, Deliverance a Reign se více přiklání k mechanikám ze hry Slay the Spire. Hráči si musí vytvořit balíček karet, které následně využívají v boji proti různým nepřátelům. A věřte, že možností, jak si sestavit svůj balíček, je opravdu mnoho.

Hra je rozdělena do dvou režimů, což je také důvod jejího názvu. Deliverance je režim, který je velmi podobný Darkest Dungeon. Hráči se ujímají role hrdiny, který má za úkol napadnout zlý hrad Alarica. Na začátku si hráči vybírají jednu z mnoha tříd, což určuje jejich startovní karty. Během své cesty k hradu si hráči doplňují svůj balíček karet. Cílem je projít chodbami kobky až k trůnu a utkat se s Alarichem. Je důležité mít dobře sestavený balíček karet, protože střetnutí s Alarichem může být velmi náročné.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nová mobilní hra kombinuje prvky Darkest Dungeon a Slay the Spire. Vyzkoušejte Deliverance a Reign!