Vypnout reklamy

Úžasné Lenovo Vibe X2

Všichni netrpělivě čekali, s čím Lenovo přijde. Ukázali nám naprosto šílenou novinku a podle nás obstojí v konkurenci. Tento telefon navíc obsahuje osmijádrový procesor.   Nový procesor se nese pod názvem MediaTEK MT6595 a je prvním telefonem, který ho začíná používat. Taktéž je tady podpora LTE, displej je pětipalcový s Full HD rozlišením. Zajímavý je […]

Lenovo Vibe X2

Všichni netrpělivě čekali, s čím Lenovo přijde. Ukázali nám naprosto šílenou novinku a podle nás obstojí v konkurenci. Tento telefon navíc obsahuje osmijádrový procesor.

 

Nový procesor se nese pod názvem MediaTEK MT6595 a je prvním telefonem, který ho začíná používat. Taktéž je tady podpora LTE, displej je pětipalcový s Full HD rozlišením. Zajímavý je fotoaparát, který nabídne 13 MPx a přední má dokonce 5 MPx. Můžeme říct, že fotí naprosto úžasně. Cena tohoto přístroje byla stanovena za nějakých 8500,- Kč. Což je opravdu úžasná cena a ten kdo si nemůže dovolit super drahý telefon, tak díky němu můžete mít veškeré moderní technologie za velmi nízkou cenu.

Video Lenovo Vibe X2