V Danmachi Battle Chronicle začala druhá část letní události s novým obsahem a událostmi pro posílení postav.

„Danmachi Battle Chronicle“: Nový obsah a události v letním eventuPopularní anime gacha RPG Danmachi Battle Chronicle právě spustilo druhou část svého letního eventu, který začal před pár měsíci. Tato druhá část...
V Danmachi Battle Chronicle začala druhá část letní události s novým obsahem a událostmi pro posílení postav.

„Danmachi Battle Chronicle“: Nový obsah a události v letním eventu

Popularní anime gacha RPG Danmachi Battle Chronicle právě spustilo druhou část svého letního eventu, který začal před pár měsíci. Tato druhá část přináší celou řadu nového obsahu, zejména ve formě nových bitevních karet (Battle Cards). Kromě toho se v průběhu eventu konají i další události, které posílí některé jednotky a nabídnou několik volných darů!

Hledáte další RPG hry s kolekcí postav? Podívejte se na naše Top 25 nejlepších gacha her pro Android! … [VÍCE]

FAQ:

1. Jaké nové Battle Cards jsou ve hře k dispozici?

V druhé části letního eventu byly přidány nové Battle Cards, které hráči mohou získat. Tato karta poskytuje speciální schopnosti a vlastnosti pro bojování v herním světě Danmachi Battle Chronicle.

2. Jaké další události probíhají během letního eventu?

Kromě přidání nových Battle Cards se v průběhu eventu konají i další události, které nabízejí různé bonusy a odměny. Hráči se mohou těšit například na zvýšení síly určitých jednotek nebo na možnost získání několika volných darů.

3. Jak mohu získat volné dary?

Během letního eventu jsou k dispozici různé způsoby, jak získat volné dary. Například hráči mohou získat dary za dosažení určitých cílů nebo za účast na speciálních událostech v herním světě Danmachi Battle Chronicle.

4. Kde najdu více informací o hře?

Pokud si chcete přečíst více informací o Danmachi Battle Chronicle nebo si zahrát hru, navštivte oficiální webovou stránku nebo odkaz v článku. Zde najdete podrobnosti o hře, novinky a další zajímavosti.

Článek byl převzat z [zdroje](https://www.pocketgamer.com/danmachi-battle-chronicle/summer-event-part2/).

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/danmachi-battle-chronicle/summer-event-part2/