Vypnout reklamy

Valkyrie Connect získává napínavý crossover s mangou Fate/Kaleid Liner Prisma Illya

Valkyrie Connect dostane vzrušující crossover z manga série Fate/Kaleid Liner Prisma Illya. Crossover bude spuštěn 15. prosince s omezenými postavami z manga série. Přečtěte si více!

## Událost Prillya

ATeam Entertainment oznámilo tento…

Valkyrie Connect získává napínavý crossover s mangou Fate/Kaleid Liner Prisma Illya

Valkyrie Connect dostane vzrušující crossover z manga série Fate/Kaleid Liner Prisma Illya. Crossover bude spuštěn 15. prosince s omezenými postavami z manga série. Přečtěte si více!

## Událost Prillya

ATeam Entertainment oznámilo tento skvělý crossover na svém X účtu. V herním titulu si nyní můžete získat Illyu, Miyu a Chloe z Prisma Illya série. Trio bude mít na sobě své obvyklé oblečení, přičemž Illya bude mít její Illya Saber Install, Miyu Berserker Install a Chloe Archer Install.

Crossover také přinese nový obsah, včetně originálního příběhu a událostí. V současné době Valkyrie Connect pořádá propagační událost na sociálních médiích pro Prillya kampaň. Musíte šířit slovo o crossoveru, což vám může zajistit hrdinu zdarma. Podívejte se na tweet níže.

[Tweet](https://twitter.com/vconnect_en/status/1733105397555249398?ref_src=twsrc%5Etfw)

## Co je Valkyrie Connect?

Valkyrie Connect je RPG mobilní hra, která má gacha systém pro jednotky a vybavení. Získáte přes 130 postav, se kterými můžete hrát. Hra nabízí kooperativní bitvy, známé také jako connect bitvy, které vám umožní spojit se s dalšími dvěma hráči a bojovat proti jednomu bossovi.

Titul má japonský anime estetický styl, zatímco příběh je inspirován severskou mytologií. Hra je zdarma, takže proč jí nedat šanci? Stáhněte si ji z [Google Play Store](https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.atm.vcon.ww&hl=en_US).

## Už jste viděli Kaleid liner Prisma Illya?

Fate/stay night je japonská vizuální novela od společnosti Type-Moon. Prisma Illya je japonská manga série zasazená do alternativního vesmíru, kde se postavy z Fate/stay night prožívají jako kouzelné dívky. Protagonistka Illyasviel von Einzbern je dívka ze základní školy, která jednoho dne zjistí, že dokáže provádět magii. Jako nová kouzelnice je jejím úkolem porazit bloudící Heroické duchy a sbírat jejich karty.

Zajímá vás slovní hádanky? Pak se podívejte na naše informace o [Words With Friends 2 x Wonka Crossover](https://www.droidgamers.com/news/words-with-friends-2-x-wonka/).

Článek [Get Ready For A Nordic Crossover With Valkyrie Connect x Fate/Kaleid Liner Prisma Illya!](https://www.droidgamers.com/news/valkyrie-connect/) se poprvé objevil na [Droid Gamers](https://www.droidgamers.com).

FAQ:
1. Kdy začíná crossover s Prisma Illya?
Crossover začíná 15. prosince.

2. Jaké postavy budou v crossoveru?
V crossoveru budou Illya, Miyu a Chloe.

3. Co přinese crossover nového?
Crossover přinese nový obsah, včetně originálního příběhu a událostí.

4. Jak získám hrdinu zdarma?
Hrdinu zdarma získáte, pokud šíříte slovo o crossoveru na sociálních médiích.

5. Kde si mohu stáhnout Valkyrie Connect?
H

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/valkyrie-connect/