Valve začal prodávat repasované verze konzole Steam Deck

Valve začalo prodávat certifikované repasované verze herní konzole Steam Deck. Zjevnou výhodou je, že jsou levnější než nové, ale mají stejnou úroveň kvality, s výjimkou pár oděrek.Steam Deck jednotky prochází přísným…

Valve začal prodávat repasované verze konzole Steam Deck

Valve začalo prodávat certifikované repasované verze herní konzole Steam Deck. Zjevnou výhodou je, že jsou levnější než nové, ale mají stejnou úroveň kvality, s výjimkou pár oděrek.

Steam Deck jednotky prochází přísným testovacím procesem, který je stejný jako u nových jednotek. Každé zařízení je obnoveno na tovární nastavení, dostane aktualizaci softwaru a podrobnou kontrolu s více než 100 testy.

Valve tvrdí, že repasované jednotky splňují nebo dokonce překračují výkonové standardy nových maloobchodních jednotek. Mohou však mít drobné kosmetické vady z předchozího používání…

FAQ:

1. Jsou repasované jednotky Steam Deck kvalitní?

Ano, Valve tvrdí, že prošly stejnými testy jako nové jednotky a splňují nebo překračují jejich výkonové standardy.

2. Jaký je rozdíl mezi repasovanými a novými jednotkami Steam Deck?

Rozdíl je pouze v ceně a drobných kosmetických vadách. Kvalita a výkon jsou totožné.

3. Jaké jsou výhody repasovaných jednotek?

Hlavní výhodou je nižší cena oproti novým jednotkám, s téměř stejnou kvalitou a výkonem.

Článek se zaměřuje na Valve, které začalo prodávat repasované jednotky herní konzole Steam Deck za levnější cenu, ale s téměř stejnou kvalitou a výkonem jako nové jednotky. Jednotky procházejí důkladnými testy a kontrolami, aby splňovaly nebo dokonce překračovaly výkonové standardy nových jednotek. I přes drobné kosmetické vady z předchozího používání jsou tyto repasované jednotky skvělou volbou pro hráče, kteří si chtějí užít herní zábavu za méně peněz.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/valve_now_offers_certified_refurbished_steam_deck_devices-news-59495.php