Vypnout reklamy

Huawei nabízí v době Vánoc akci na pozáruční servis, ochranné sklíčko zdarma k telefonu a také o 90 dní delší záruka na vaše telefony.

Vánoce se blíží a Huawei si přichystalo překvapení ve formě benefitů, které můžete získat. Akce je určená jak pro stávající zákazníky, tak i pro ty, kteří si telefon plánuji koupit.

S touto akcí získáte 3 měsíce záruky navíc. U vybraných modelů si můžete prodloužit záruční dobu o 90 dní. Vše si aktivujete v před-nainstalované aplikaci HiCare.

Nabídka se vztahuje na chytré telefony P Smart 2019, P Smart Z, Mate 20 Pro, nova 5T, P20, P20 lite, P20 Pro, P30, P30 lite, P30 Pro, Y5 2019, Y6 2019, Y7 2019 a tablet MediaPad T5 10.

Ochranná fólie

Další nabídkou je ochranná fólie na displej zdarma. Díky ní chráníte svůj displej před poškrábáním. Ochrannou fólií obdržíte zdarma a to včetně profesionální aplikace.

Pokud máte již telefon po záruce, tak obdržíte 20% slevu a malý dárek. Pokud máte třeba prasklý displej, poškozenou základní desku, tak vás výměna bude stát o 20% méně a zároveň v servisu obdržíte malý dárek.

Akce trvá od 2.12.2019 do 12.1.2020

Zdroj: Tisková zpráva Huawei CZ

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)