Vypnout reklamy

Varování: Příliš mnoho tunelování! Hnědá dolina vydána!

Po roce vývoje byla vydána hra Busy Mine na Google Play! Jedná se o dobrodružnou hru, která vás vrhne do průzkumu. Zapomeňte na ploché, dvourozměrné jeskyně. Hra se může pyšnit 14…

Varování: Příliš mnoho tunelování! Hnědá dolina vydána!

Po roce vývoje byla vydána hra Busy Mine na Google Play! Jedná se o dobrodružnou hru, která vás vrhne do průzkumu. Zapomeňte na ploché, dvourozměrné jeskyně. Hra se může pyšnit 14 jeskynními systémy, z nichž každý je plný výzev a pokladů. Těžba je snadno ovladatelná. Buď musíte vykopat třpytivý kámen, nebo projít těžkým jeskynním tunelem.

Jste mistr těžař? Těžba je sice řečena jako snadná a dostupná, ale s dostatečnou hloubkou, abyste byli zapojeni po několik hodin. Každý zářivý kámen a starověký artefakt je důkazem vaší těžební zručnosti.

Busy Mine dokonce nabízí dynamit pro ty, kteří rádi prorážejí drsným terénem. Objevujte speciální bonusy a lektvary, které vám pomohou zrychlit váš lov po bohatství.

Denní kopání, denní odměny udržují napětí. Můžete vydělat více peněz a neobvyklé předměty tím, že se každý den postavíte novým výzvám.

Když budete pokračovat ve své denní šňůře, získáte jedinečné pochoutky a budete závistí vašich přátel. Dbejte na svou úroveň kyslíku, když se sestupujete do štol dolu. Čím hlouběji se do něj vydáte, tím důležitější se stává kyslík.

Postavte si své hornické muzeum! Každý skvělý horník potřebuje muzeum, a Busy Mine není výjimkou. Ukažte své nejzajímavější objevy – od nejvzácnějších drahokamů po nejzapeklitější antikvity – a zapojte se do hornické komunity sdílením své sbírky. Čím hlouběji se do ní vydáte, tím vzrušující to bude.

Ale pamatujte, horníci musí dýchat! Účinné strategické plánování je klíčové pro úspěšné navigování nejtěžšími jeskyněmi a zajištění vaší bezpečné návratnosti. Buďte rozvážní při správě svých zdrojů a organizujte své mise tak, abyste zajistili bezpečný a vítězný návrat domů. Pokud si nejste jisti, podívejte se na trailer hry na YouTube.

Před odchodem se podívejte na informace o Strange Horticulture k předobjednání na Google Play.

Často kladené otázky:
1. Jak často je možné hrát denní výzvy v Busy Mine?
– Denní výzvy můžete absolvovat jednou denně pro zvýšení vašich odměn.
2. Jaké jsou nejobtížnější úkoly v Busy Mine?
– Mezi nejtěžší úkoly patří průchod komplexními jeskynními systémy a hledání vzácných pokladů.
3. Jaké jsou výhody budování hornického muzea v Busy Mine?
– Vytvoření mu

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/busy-mine/