Vypnout reklamy

Velká aktualizace PUBG Mobile

Vydáno dne: 24.8.2019

Velká aktualizace PUBG Mobile, kde se objeví i nový mód infekce. Budete bojovat zombie vs obránci. Zombie musí využívat svých schopností.

V případě, že jste ještě PUBG Mobile nehráli, tak nová aktualizace by vás k tomuto kroku mohla klidně přimět. Poté, co se hra spojila s Resident Evil 2, kde přinesla zombie mód do hry na začátku tohoto roku, tak se vývojáři PUBG Mobile rozhodli posunout tento mód na vyšší level.

Jedná se o mód infekce, který vás dostane do PvP zombie infekčního módu, kde budete rozděleni na Zombie nebo Obránce. Mezitím co obránci mohou používat silné zbraně jako je třeba plamenomet, tak zombie mohou využívat pouze základní bojové zbraně a své speciální schopnosti.

PUBG Mobile aktualizace
PUBG Mobile aktualizace

Co dalšího aktualizace nabízí?

Zombie vyhraje jen ve chvíli, kdy nakazí všechny obránce na mapě. Nicméně není to jen infekční mód, který dorazí s novou aktualizací verze 0.14.0.

  • Mořské hledání pokladu
  • Světové hledání pokladu
  • Royale Pass Season 8 – nové předměty, které můžete získat nebo odemknout.
  • Aktualizace denních misí – všechny denní výzvy se budou obnovovat rychleji, aby měli hráči možnost využít veškeré vylepšení
  • Instalační soubor aplikace byl zmenšen. Veškeré doplňky ve hře jsou uloženy v rozšířeném balíčku do doby, dokud je nebudete potřebovat.
Buroň Tomáš
Tágy: