Verizon spojuje síly s Netflixem a Maxem a nabízí zákazníkům výhodné streamingové balíčky

Verizon ohlásil, že se spojil s Netflixem a Maxem, aby nabídl zákazníkům slevy na speciální streamovací balíček.

Podle nedávného oznámení se Verizon propojil se dvěma předními poskytovateli streamovacích služeb, Netflixem a Maxem….

Verizon spojuje síly s Netflixem a Maxem a nabízí zákazníkům výhodné streamingové balíčky

Verizon ohlásil, že se spojil s Netflixem a Maxem, aby nabídl zákazníkům slevy na speciální streamovací balíček.

Podle nedávného oznámení se Verizon propojil se dvěma předními poskytovateli streamovacích služeb, Netflixem a Maxem. Společně se rozhodli nabídnout zákazníkům možnost využívat jejich služby za výhodnější cenu. Tato spolupráce je odpovědí na rostoucí poptávku po streamovacích službách a zákaznicích, kteří chtějí mít možnost sledovat své oblíbené filmy a seriály kdykoliv a kdekoliv.

Díky tomuto partnerství si zákazníci mohou vybrat mezi několika balíčky, které kombinují různé streamingové platformy a výhodou je, že je mohou mít všechny na jednom místě. Tímto způsobem mohou zákazníci ušetřit jak na nákladech, tak na čase stráveném hledáním správného obsahu.

„Jsme nadšeni, že jsme mohli spolupracovat s Verizonem a Maxem na vytvoření tohoto revolučního streamovacího balíčku,“ řekl mluvčí Netflixu. „Věříme, že tato spolupráce přinese našim zákazníkům mnoho výhod a umožní jim snadněji sledovat své oblíbené filmy a seriály.“

Jedním z hlavních důvodů, proč zákazníci volí streamovací služby, je pohodlí. S mobilními aplikacemi je možné streamovat obsah na chytrých telefonech, tabletech nebo na televizi pomocí zařízení s HDMI vstupem. To znamená, že si zákazníci mohou užívat své oblíbené filmy a seriály bez omezení, ať už jsou kdekoli.

Další výhodou streamování je velký výběr obsahu. Netflix a Max nabízejí tisíce filmů a seriálů včetně originálních produktů, které nejsou dostupné na tradičních televizních kanálech. Zákazníci mohou tak sledovat novinky a oblíbené klasiky z pohodlí svého domova.

FAQ:
Q: Jaké jsou hlavní výhody této spolupráce?
A: Hlavní výhody této spolupráce zahrnují kombinaci streamovacích služeb na jednom místě, možnost ušetřit na nákladech a rychlý přístup ke komplexnímu výběru obsahu.

Q: Jaké streamovací balíčky jsou k dispozici?
A: Verizon nabízí několik streamovacích balíčků, které kombinují Netflix a Max.

Q: Jak mohu využít tuto slevu?
A: Sleva je dostupná pro zákazníky Verizonu a Maxe. Stačí se přihlásit k této službě a zvolit si jeden z nabízených balíčků.

Článek byl otištěn se svolením společnosti Verizon.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/verizon-netflix-max-bundle-myplan-perk_id153200