Víc jak 5 miliard lidí používá mobilní telefon

Servery „We Are Social“ a „Hootsuite“ vydali zprávy ohledně celosvětové populace, internetových uživatelů, aktivních uživatelů na sociálních sítí nebo unikátní mobilních uživatelů.  Na světě je v této chvíli podle všeho 7.5 miliard lidí. Z toho 3.8 miliard lidí má internetové připojení, ale 5 miliard lidí má mobilní telefon. 80% všech mobilních telefonu jsou chytré telefony. Facebook má […]

Connected

Servery „We Are Social“ a „Hootsuite“ vydali zprávy ohledně celosvětové populace, internetových uživatelů, aktivních uživatelů na sociálních sítí nebo unikátní mobilních uživatelů. 

Statistiky

Statistiky

Na světě je v této chvíli podle všeho 7.5 miliard lidí. Z toho 3.8 miliard lidí má internetové připojení, ale 5 miliard lidí má mobilní telefon.

80% všech mobilních telefonu jsou chytré telefony. Facebook má 1.9 miliard aktivních uživatelů každý měsíc, ale již toto číslo neroste spíše se drží. Oproti minulému roku se však jedná o 2.5% propad.

Cílem je však dosáhnout 2 miliard aktviních uživatelů. V Číně je Facebook problém, protože zde není povolen, a proto spousta lidí hledá alternativu.

Přes 870 miliónů lidí v Číně využívá WeChat.