Vypnout reklamy
8.9.2019

Videa s reklamami u aplikacích v Google obchodu končí

Google nedávno obdržel redesign, který se soustředí na bílou barvu, aby pak následně mohli lidé s novým androidem využívat tmavý mód a bílou proměnit ve tmavou. Nicméně promo videa u aplikacích se spouštějí automaticky.

Google říká, že videa se budou přehrávat automaticky, aby lidem pomohli objevit obsah hned na první dobu. Nicméně toto rozhodnutí nese i jednu ne moc zprávu. Vývojáři nemohou zpoplatnit své upoutávky a bude tak potřeba dělat buď to jednu pro Google obchod a jednu zvlášť, kde reklamy budou.

Google aplikace a reklamy ve videích
Google aplikace a reklamy ve videích

Čas do 31. října

Vývojáři mají čas do 31. října 2019, aby si vypnuli reklamy v promo videích nebo nahráli jiné, které bude bez reklam. YouTube automaticky přehrává videa ve chvíli, kdy se dostanete na domácí obrazovku, ale aplikace má možnost tuto vypnout. Doufáme, že Play Store bude mít také takovou funkci.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.