Vypnout reklamy

Videa z představení Snapdragon 888

Qualcomm Snapdragon 888

Pokud Vás nebaví číst a máte rádi videa, tak Qualcomm ke každé technologií zveřejnili videa, které ukazují, co vlastně umí. GPU jednotka Adreno 660 zvládá o 35% vyšší výkon, než předchůdce. Nechybí tady technologie jako je „Variable Rate Shading“ a další.

Se třetí generaci Snapdragon Elite Gaming, se společnost Qualcomm s tímto čipem posouvá blíže k profesionálním hráčům. Čip generuje HDR grafiku, poskytuje nízkou odezvu a má také výbornou audio technologií.

Dále se ve videu soustředí na mobilní hraní a zároveň zlepšenou grafiku, díky novému čipu Snapdragon 888.

Během summitu se Qualcomm tak trochu představilo i jako společnost, která je zaměřena na kamery. Nevyrábí však žádné objektivy, čočky, ale hardware, který se pak stará o výpočty.

Jedná se o první čip, který nabízí tři čipy ISP Spectra 580 a má možnost 4K/120fps nahrávání. Taktéž je tady 120FPS, plynulejší přechody mezi jednotlivými typy kamer a mnohem více.

Díky umělé inteligenci v čipu jsou fotografie hezčí. Upravuje si je sama umělá inteligence.

Krom toho firma představila nový modem X60 5G, který nabízí vysokou rychlost a nízkou odezvu. Zároveň je zde zlepšení v oblasti Wi-Fi díky FastConnect 6900.

Pokud používáte bezdrátová sluchátka, tak zde je zase zlepšená odezva v této oblasti. Nový čip podporuje aptX Adaptive a TrueWireless.