Vypnout reklamy

Video chat v Instagramu přichází

Podle poslední zprávy, která byla publikována, tak Instagram pracuje na funkci, která dovoluje uživatelům komunikovat se sebou skrz video voláni. Ikonka, která video hovory bude představovat se zobrazí pouze tehdy, jestli je už daný uživatel v aktivním chatu s uživatelem, který disponuje video chatem. Ikonka se nezobrazí ve chvíli, pokud uživatel nepřijme žádost o regulérní […]

Instagram APP

Podle poslední zprávy, která byla publikována, tak Instagram pracuje na funkci, která dovoluje uživatelům komunikovat se sebou skrz video voláni. Ikonka, která video hovory bude představovat se zobrazí pouze tehdy, jestli je už daný uživatel v aktivním chatu s uživatelem, který disponuje video chatem.

Ikonka se nezobrazí ve chvíli, pokud uživatel nepřijme žádost o regulérní chat. V té chvíli zde nebude ani možnost video chatu.

Spuštění této novinky bude až za několik měsíců. Tato funkce je stále ve vývoji. Ve chvíli, jak bude video chat k dispozici, tak se zapne jak na iOS a Android.

Instagram však odmítá tvrzení, že video chat přichází. Mluvčí sám řekl že „neodpovídá na pověsti a spekulace“. Minulé léto Instagram přidal možnost odpovídat na příběhy. Nicméně stále více uživatelů by tuto funkci chtěla, aby mohli komunikovat s ostatními členy prostřednictvím videa.

wabetainfo.com

wabetainfo.com

zdroj: wabetainfo.com