Video hovory ve WhatsApp pro beta testování

Beta verze aplikace WhatsApp pro Android nabízí i novou funkci. Tou jsou video hovory. Pro většinu uživatelů je prozatím nedostupná a s pozdější aktualizací byla naprosto odstraněna, ale jsou tu známky toho, že tato vychytávka v aplikaci brzy bude. Video hovory však fungují už minimálně šest měsíců. Prvně tak bylo v prosinci. Dokazují to screenshoty […]

Selfie, video hovory WhatsApp

Beta verze aplikace WhatsApp pro Android nabízí i novou funkci. Tou jsou video hovory. Pro většinu uživatelů je prozatím nedostupná a s pozdější aktualizací byla naprosto odstraněna, ale jsou tu známky toho, že tato vychytávka v aplikaci brzy bude.

Video hovory však fungují už minimálně šest měsíců. Prvně tak bylo v prosinci. Dokazují to screenshoty z iOS verze.

Přes víkend spousta uživatelů zaregistrovalo možnost „Video hovory“, která byla přidaná do uživatelského rozhraní chatu ve WhatsApp beta verzi 2.16.80. 

WhatsApp video hovory

WhatsApp video hovory

Normálně vás tlačítko zavolání zavede přímo na audio hovor, ale tato aktualizace dala uživatelům na výběr mezi audio a video hovorem.

Právě video hovor byl neaktivní. Tato funkce ještě nebyla připravená pro širokou veřejnost a byla později s aktualizací odstraněna.

Staňte se betatesterem aplikace WhatsApp

Pokud chcete testovat WhatsApp, tak se můžete stát testerem přes tento odkaz: https://play.google.com/apps/testing/com.whatsapp