Video s rekapitulací 4 foto módu v HTC U Ultra

HTC U Ultra se má již velmi brzy dostat na CZ trh. Alza naplánovala na 3. března 2017 dostupnost, ale pravděpodobně tomu bude příští týden. HTC mezitím vydalo další video, které poukazuje na fotografické módy a naučí vás, co všechno znamenají. První video vás naučí něco ohledně módů, které tento telefon má. „Photo mode“ – […]

HTC U Play

HTC U Ultra se má již velmi brzy dostat na CZ trh. Alza naplánovala na 3. března 2017 dostupnost, ale pravděpodobně tomu bude příští týden. HTC mezitím vydalo další video, které poukazuje na fotografické módy a naučí vás, co všechno znamenají.

První video vás naučí něco ohledně módů, které tento telefon má.

„Photo mode“ – je nastavení, které využijete pro každodenní fotky když jste v pohybu.

„Zoe mode“ – dokáže vyfotit jednu fotku a zároveň nahrávat 3 sekundové HD video.

„Panorama mode“ – už známe z jiných telefonu, kdy si můžete pořídit panoramatické fotky.

„Pro mode“ – taktéž známe. Zde si můžete nastavovat nejrůznější filtry nebo kvalitu obrazu a to tak, abyste dokázali udělat dobrou fotografií i v těch nejhorších světelných podmínkách.

Zadní fotoaparát má 13 MPx a přední fotoaparát má 16MPx. Oba telefony HTC U Ultra a HTC U Play mají něco, co se nazývá „Liquid design„. Zadní strana telefonu je ze skla a vypadá jako nějaká tekutina. Výsledkem je krásný zadní panel obou telefonu.