Video ukazuje možného nástupce telefonu Samsung Galaxy Z

Samsung připravuje pravděpodobně nástupce telefonu Galaxy Z, který se bude dát různě rolovat, ohýbat. Tedy nahradila by nová série sérií Galaxy Z.

Víte, jak se v minulosti ukazovaly právě tyto skládané telefony typu Galaxy Z? Tak něco podobného se objevuje nyní, ale jde o skládaný telefon na třikrát nebo displej, který se dá zahnout do jakékoliv strany. Budoucnost ano, prozatím přítomnost? To nikoliv, ale podobně to bylo i u skládaných telefonu Galaxy Z.

V této chvíli jsou na trhu telefonu Galaxy Z Fold 4, Oppo FInd N, Huawei Mate X2 a Xiaomi Mix Fold 2. Pokud jsou veškeré informace pravdivé, tak do toho můžeme zařadit i Pixel Fold telefony. Jde o skládané telefony, které jsou na trhu nebo budou.

Samsung a LG pracovali společně na alternativních cestách, jak zmenšit displej mobilních telefonu nebo zvětšit na velikost tabletu. LG dokonce ukázala prototyp displeje, který se dal doslova srolovat.

Nicméně LG pak trh s mobilními telefony opustila, takže takový telefon nebyl vydán na trh. Minulý listopad pak firma Samsung přišla se dvěma typy flexibilních OLED displejů. Daly se jak srolovat, tak i jednoduše složit. Telefon jste tak mohli ještě zmenšit nebo otevřít na velikost tabletu.