Vypnout reklamy

Marvel VR vytváří „virtuální systém“ poháněn vaším telefónem

Oculus Rift, HTC Vive, Solun Q, Playstation VR, Samsung Gear VR nebo Cardboard. Je to jen pár virtuálních brýlí, které se perou o pozici na trhu s těmito brýlemi. Tak samo jako Gear VR nebo Cardboard, tak Marvel VR využívají pro mobilní telefon. Jenže velký rozdíl mezi těmito dvěma zařízeními je to, že Marvel bude […]

Samsung Gear VR

Oculus Rift, HTC Vive, Solun Q, Playstation VR, Samsung Gear VR nebo Cardboard. Je to jen pár virtuálních brýlí, které se perou o pozici na trhu s těmito brýlemi.

Tak samo jako Gear VR nebo Cardboard, tak Marvel VR využívají pro mobilní telefon. Jenže velký rozdíl mezi těmito dvěma zařízeními je to, že Marvel bude mít v brýlích vlastní operační systém. Není to pro hraní nebo jinou zábavu, ale pouze pro práci.

Marvel virtuální systém

Marvel virtuální systém

Marvel nabídne 180 stupňové zorné pole, kdežto jiné virtuální brýle mají pouze 110 stupňů. Stejně jako Gear VR, tak bude mít Marvel svůj vlastní senzor pro trakování, stejně jako NFC chip.

Samsung Gear VR

Magie je v tom, že aplikace se automaticky zobrazí ve vašem telefonu ihned, když ho zapojíte do Marvel zařízení. Marvel ho nazývá „Virtuální operační systém“.

V realitě je to základní manager, který zobrazuje veškeré Android aplikace a zobrazí je na displeji před vámi. Jednoduše se tak můžete navigovat přes 360 stupňovou obrazovku.

Můžete navíc používat bluetooth myš a klávesnici, což z VR dělá i virtuální PC.

Vypadá to opravdu úžasně.

Cena?

Měly by stát 99$,. což je cena Gear VR. Později až skončí kampaň, tak cena může vyšplhat na 250$. Což je docela extrémní na to, že je to v podstatě Gear VR s Oculus Home aplikací.