Vypnout reklamy

Virtuální kancelář, virtuální asistentka s pokročilým algoritmem

Přemýšleli jste někdy, že si založíte živnost a vybudujete svou první firmu? Nicméně náklady na nájem a ostatní služby byly vysoké? Našli jsme
Virtuální firma

Přemýšleli jste někdy, že si založíte živnost a vybudujete svou první firmu? Nicméně náklady na nájem a ostatní služby byly vysoké? Našli jsme možnost, jak náklady snížit na minimum, alespoň v počátku podnikání. Pomáhá tomu právě virtuální kancelář, díky které máte sídlo firmy například v Praze, což zvyšuje prestiž. Stačí si tedy založit svou firmu a vložit do ní minimálně 1 Kč (základní vklad je důležitý, a to právě kvůli pohledům na vaši firmu ze strany obchodních partnerů).

Virtuální firma
Virtuální firma

Zároveň určitě znáte složité stěhování firmy, které musíte pokaždé podstupovat, když se stěhujete do nových prostorů. Výhodou virtuální kanceláře jsou například nízké náklady, kdy do 1000,- Kč měsíčně máte svou adresu firmy. Zároveň k tomu vám Profi-kancelář přichystá možnost pronájmu zařízených kanceláří, kde můžete například vést svou obchodní schůzku. Pokud tedy nepotřebujete každodenní kancelář a stačí vám do kanceláře někdy dojet, tak virtuální kancelář je naprosto vhodná volba. Co víc si přát, než jednoduchý přístup ke své poště a o nic se nestarat.

Poštovní schránka? Žádný problém.

Virtuální kancelář od Profi-kanceláře má svou poštovní schránku nebo prostory, kde se můžete scházet s úředníky. Poštovní schránku pak budou lidé z Profi-kanceláře vybírat a následně přeposílat na vaši uvedenou adresu. Třeba domů. To je vlastně další důvod, proč dát pár korun do virtuální kanceláře. Živnostníci mají povětšinou svou adresu také jako trvalé bydliště. S virtuální kanceláři nikdo nemusí znát vaši adresu domů, což je další výhoda a svou adresu tak řeknete jen těm lidem, které opravdu znáte.

Pořiďte si virtuální kancelář s recepcí a hodinovém pronájmu zařízených kanceláří. Netrapte se s drahými nájmy a mějte sídlo na lukrativních adresách v centru Prahy.

Virtuální asistentka, která Vám zjednoduší život

Virtuální asistentka
Virtuální asistentka

Asistentky jsou drahé, dělají chyby a prostě někdy zapomínají, protože přeci jenom jsou také lidi. Nicméně k tomu byla stvořená virtuální asistentka, aby dokázala vyřídit docela jednoduché věci a v případě, že si nebude vědět rady, tak se vás předem zeptá. Virtuální asistentka je stroj, který se skládá ze složitého algoritmu. Ten se během používání učí a zdokonaluje se, takže časem za vás bude vyřizovat celkem rutinní záležitosti, což se hodí a ušetří spoustu času. Pokud si virtuální asistentka nebude vůbec vědět rady, tak se přepojí na reálného operátora.

Přepis faktur do účetního programu

Virtuální asistentka dokáže například přepisovat faktury z PDF souboru do vašeho účetního programu. Zároveň dokáže pohlídat jednotlivé termíny schůzek, splatnosti faktur a další důležité události, které vám také připomene. Pokud si někdo s vámi objedná schůzku, virtuální asistentka v neváhá a najde vhodný termín v kalendáři.

Tady vidíte výhody jednotlivých služeb Profi-kanceláře, která se na tyto úkony specializuje. Nabídka je široká a je jenom na vás, jak si jednotlivé služby vyberete. Například poštu si můžete nechávat přeposílat ve frekvenci 1× týdně nebo 1× měsíčně.

Při podnikání je důležité mít spolehlivého poskytovatele, a to třeba v rámci pronájmu sídla firmy. Nemusíte měnit adresu firmy, hledat ztracené dopisy a žehlit nevyřízené úkoly své asistentky.

Zvolte si vhodný balíček

Pokud tedy přemýšlíte o podnikání a nechcete uvádět svou adresu trvalého bydliště, tak si jednoduše zvolíte svůj balíček mini-sídlo, profi-sídlo, profi-kancelář. V nabídce je také přesměrování telefonní linky či v té nejvyšší verzi je dokonce telefonní linka s obsluhou. Tohle se týká hlavně virtuálních kanceláří.

Profi-kancelář
Profi-kancelář

U virtuální asistentky se pohybuje cena od 500,- Kč, kde Vám bude cena stanovena až po dohodě.

Již tedy můžete začít podnikat opravdu odkudkoliv a v dnešní době lidí na volné noze, kdy nikdo nechce být uvázán svému zaměstnavateli, přichází tato služba opravdu vhod.

Reklamní sdělení