Vypnout reklamy

Vivo odhalí snímač otisků prstů pod displejem již 10. Ledna

Qualcomm přišel se snímačem otisků prstů pod displejem. Nicméně Vivo ukáže tento snímač na CES 2018. Společnost se připravuje na představení. Vivo již rozeslal fotografii, kde zve na „Odemkněte si svou budoucnost“. Snímač otisků prstů už měl mít iPhone X nebo Note8. Ani jeden výrobce to neudělal, jelikož zde bylo spoustu problémů. Vivo slibuje, že […]

Vivo telefon se snímačem otisků prstů pod displejem

Qualcomm přišel se snímačem otisků prstů pod displejem. Nicméně Vivo ukáže tento snímač na CES 2018. Společnost se připravuje na představení. Vivo již rozeslal fotografii, kde zve na „Odemkněte si svou budoucnost“.

Snímač otisků prstů už měl mít iPhone X nebo Note8. Ani jeden výrobce to neudělal, jelikož zde bylo spoustu problémů. Vivo slibuje, že odhalí jako první chytrý telefon se snímačem otisků prstů pod displejem.

Vše uvidíme 10. Ledna. Doufáme, že to bude opravdová budoucnost a Apple i Samsung se bude snažit tento systém aplikovat co nejdříve. Synaptics taktéž slíbilo, že ukáže telefon se snímačem otisků prstů pod displejem na CES 2018.

ViVo

ViVo