Vivo představilo nový smartphone Y17s s základními specifikacemi

Vivo quietly announced the Y17s smartphone in Singapore, which is a low-end handset with pretty basic specs and we are unsure whether it will make it outside of Singapore but it…

Vivo představilo nový smartphone Y17s s základními specifikacemi

Vivo quietly announced the Y17s smartphone in Singapore, which is a low-end handset with pretty basic specs and we are unsure whether it will make it outside of Singapore but it likely will.

Nový smartphone Vivo Y17s byl tichounce představen ve Singapuru. Jedná se o levný telefon s celkem základními specifikacemi a není jisté, zda se dostane i do jiných zemí. Nicméně je pravděpodobné, že se dostane i na další trhy.

Vivo Y17s je vybaven čipsetem MediaTek Helio G85 a má 6,56palcový IPS LCD displej s HD rozlišením 720p a obnovovací frekvencí 60 Hz. Ačkoli to nemusí znít jako moc, Vivo reklamuje maximální jas 840 nitů, což by mělo stačit pro pohodlné používání venku i za slunečného dne. K dispozici je pouze jedna verze s 6 GB RAM a 128 GB interní pamětí. Telefon také podporuje rozšíření paměti pomocí microSD karty…

FAQ:

1. Bude Vivo Y17s dostupný i mimo Singapur?

Odpověď: Zatím není jisté, ale pravděpodobně se dostane i na další trhy.

2. Jaký je chipset v telefonu Vivo Y17s?

Odpověď: Telefon je vybaven čipsetem MediaTek Helio G85.

3. Jaká je velikost displeje a jeho rozlišení?

Odpověď: Displej má velikost 6,56 palců a rozlišení 720p.

Článek se zabývá nově představeným smartphone Vivo Y17s, který je zařazen do kategorie levných telefonů s jednoduchými specifikacemi. Není jisté, zda se dostane i na další trhy, ale je pravděpodobné, že ano. Telefon je vybaven čipsetem MediaTek Helio G85 a 6,56palcovým IPS LCD displejem s HD rozlišením. Navzdory nižšímu rozlišení Vivo reklamuje vysoký jas a dobrou viditelnost i za slunečného dne. Dostupná je pouze jedna verze s 6 GB RAM a 128 GB interní pamětí. Telefon také umožňuje rozšíření paměti pomocí microSD karty.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/vivo_y17s_launched_in_singapore_with_helio_g85_and_50mp_main_camera-news-59943.php