Vypnout reklamy

„Vlastní firma s roztomilými zvířecími zaměstnanci včetně unaveného tučňáka“

Herní společnost Play With Us Inc. otevřela předregistrace pro roztomilý manažerský simulátor s názvem Biz and Town, který vám umožní procvičit vaše dovednosti multitaskingu společně s roztomilými tvory, kteří vedou váš…

"Vlastní firma s roztomilými zvířecími zaměstnanci včetně unaveného tučňáka"

Herní společnost Play With Us Inc. otevřela předregistrace pro roztomilý manažerský simulátor s názvem Biz and Town, který vám umožní procvičit vaše dovednosti multitaskingu společně s roztomilými tvory, kteří vedou váš podnik společně s vámi. Jako CEO budete muset postavit váš budoucí konglomerát od základů, což znamená najmout schopné zaměstnance, kteří udělají z vašich podnikatelských snů realitu.

Ať už to znamená získání pomoci lišky v obleku nebo tučňáka, který vypadá, že už má dost každodenního shonu, Biz and Town testuje vaše manažerské schopnosti a nechává na vás, abyste strategizovali, jak můžete zvýšit zisky vaší společnosti. **Nemůžete jen umístit různé komerční zařízení k navýšení prodeje, ale také se můžete zapojit do obchodování s akciemi, abyste dále posílili své finanční prostředky.**

Pokud vás tato zajímavá hra zaujala, můžete se předregistrovat na oficiální stránce a začít si užívat budování a rozšiřování svého podniku spolu s roztomilými postavičkami, které vám pomohou dosáhnout úspěchu. Chcete-li se dozvědět více informací o hře a předregistraci, můžete navštívit stránku Pocket Gamer prostřednictvím odkazu níže.

FAQ:
1. Jaké formáty bude hra dostupná?
Biz and Town bude k dispozici pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

2. Budou v hře mikrotransakce?
Ano, hra bude obsahovat možnost mikrotransakcí, ale hráči budou mít možnost hrát bez nich.

3. Bude hra zdarma ke stažení?
Ano, Biz and Town bude ke stažení zdarma se systémem volitelných mikrotransakcí.

Takže neváhejte a přidejte se k předregistraci této roztomilé a návykové manažerské hry, abyste si mohli vytvořit svůj vlastní prosperující byznys plný roztomilých postaviček!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/biz-and-town/pre-reg/