Vypnout reklamy

Vodě odolná série Samsung Galaxy A 2017

Když přijde na chytré telefony, tak asi nejznámější mobilní telefon od Samsungu jsou Galaxy S série a Note. Samsung Galaxy S7 a S7 Edge jsou stále těmi nejlepšími telefony, které na trhu seženete a pokud by Note 7 neměl problémy s baterií, tak by se jedna asi o nejlepší phablet na trhu. Samsung ale vyrábí […]

Když přijde na chytré telefony, tak asi nejznámější mobilní telefon od Samsungu jsou Galaxy S série a Note. Samsung Galaxy S7 a S7 Edge jsou stále těmi nejlepšími telefony, které na trhu seženete a pokud by Note 7 neměl problémy s baterií, tak by se jedna asi o nejlepší phablet na trhu.

Samsung ale vyrábí spoustu jiných telefonu mimo Samsung Galaxy S a Note sérií. V roce 2017 chce tak trošku osvěžit Galaxy A sérií.

Tato série je známá tím, že nabízí prémium funkce ve střední třídy a za dostupnou cenu. Všechny Galaxy A telefony v roce 2017 budou mít vzhled, který připomíná Galaxy S7. Tyto telefony navíc budou mít IP68 certifikaci, tkaže voděodolnost a prachuvzdornost.

Samsung Galaxy A 2017

Samsung Galaxy A 2017

IP68 certifikace míří na A5 a A7, ale prozatím není zmínka o A3. Certifikace znamená, že se telefony A5 a A7 mohou potopit do hloubky 1.5 metrů a to po dobu 30 minut.

Samsung Galaxy A7 oficiálně obdržel Wi-Fi certifikaci, takže tento telefon je v očekávání a vydání je tak potvrzeno.