Vypnout reklamy

Když přijde na chytré telefony, tak asi nejznámější mobilní telefon od Samsungu jsou Galaxy S série a Note. Samsung Galaxy S7 a S7 Edge jsou stále těmi nejlepšími telefony, které na trhu seženete a pokud by Note 7 neměl problémy s baterií, tak by se jedna asi o nejlepší phablet na trhu. Samsung ale vyrábí […]

15.12.2016

Vodě odolná série Samsung Galaxy A 2017

Když přijde na chytré telefony, tak asi nejznámější mobilní telefon od Samsungu jsou Galaxy S série a Note. Samsung Galaxy S7 a S7 Edge jsou stále těmi nejlepšími telefony, které na trhu seženete a pokud by Note 7 neměl problémy s baterií, tak by se jedna asi o nejlepší phablet na trhu.

Samsung ale vyrábí spoustu jiných telefonu mimo Samsung Galaxy S a Note sérií. V roce 2017 chce tak trošku osvěžit Galaxy A sérií.

Tato série je známá tím, že nabízí prémium funkce ve střední třídy a za dostupnou cenu. Všechny Galaxy A telefony v roce 2017 budou mít vzhled, který připomíná Galaxy S7. Tyto telefony navíc budou mít IP68 certifikaci, tkaže voděodolnost a prachuvzdornost.

Samsung Galaxy A 2017

Samsung Galaxy A 2017

IP68 certifikace míří na A5 a A7, ale prozatím není zmínka o A3. Certifikace znamená, že se telefony A5 a A7 mohou potopit do hloubky 1.5 metrů a to po dobu 30 minut.

Samsung Galaxy A7 oficiálně obdržel Wi-Fi certifikaci, takže tento telefon je v očekávání a vydání je tak potvrzeno.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.