Vrátí se Samsung k rovným displejům?

Určitě jste si povšimli, že Samsung ze začátku nabízel dvě varianty telefonu a to byl buď normální klasický nebo ten, který měl displej zahnutý na konci. Nicméně Samsung následně přešel na verzi, že už oba telefony jsou zahnuté. Jak to vidí zákazníci? Vše to započalo od Note 7, kdy
Samsung Galaxy S8 a Note 8 UI

Určitě jste si povšimli, že Samsung ze začátku nabízel dvě varianty telefonu a to byl buď normální klasický nebo ten, který měl displej zahnutý na konci. Nicméně Samsung následně přešel na verzi, že už oba telefony jsou zahnuté. Jak to vidí zákazníci?

Vše to započalo od Note 7, kdy se Samsung rozhodl pro agresivnější zahnutý design a výběr eliminoval úplně. Pokud chcete vlajkový telefon, tak ho budete mít prostě zahnutý. Varianta, abyste dostali klasiku opravdu neexistuje.

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

Má to i docela rozumný důvod. Jelikož Samsung měl dvě varianty, tak dokázal porovnat, co lidé chtějí a jednalo se o to, že displej se zahnutým displejem byl velmi populární. Do budoucna by tak bylo zbytečně vydávat dva různé telefony.

Tentokrát však takový displej Samsung označil jako „Infinity Displej“. Podle hlasování na phonearena.com vyplývá to, že lidé by spíše chtěli jeden telefon se zahnutým displejem a druhý s tímto zahnutím „Infinity Displejem“.