Vypnout reklamy

Všechny telefony Galaxy S23 obdrží funkci, která prodlouží životnost baterie na maximum

Nové telefony Galaxy S23 série nabídnou funkce jak pro hraní her a zlepšení výkonu Game Booster, tak také dorazí možnosti jako je snížení

Ačkoliv víme, že telefony Galaxy S23 budou mít podobnou velikost baterie, jako jeho předchůdci, tak přeci jenom dojde na zlepšení výdrže baterie.

Takový telefon S21 Ultra měl 5000mAh baterií a S22 Ultra měl ještě slabší baterií ale na výdrži se tohle nepodepsalo. Standardní S22 pak měla baterií jenom 3700mAh, což u nové S23 řady má být 3900mAh.

S23 Ultra pak bude mít 5000mAh baterií, ale rychlé nabíjení o výkonu 45W. Podle informací však telefony série S23 nabídnou nový mód, který můžete zvolit v profilu výkonu, kde bude standardní a „light“. Díky tomu snížíte spotřebu energie a to tak, že dojde pravděpodobně ke snížení frekvence procesoru, ale nedojde ke snížení obnovovací frekvence displeje.

Game booster vs výkonnostní profil

Tento mód se objevil nedávno v telefonech Galaxy Z Fold 4 a Flip 4. Tento mód nefunguje v případě, kdy hrajete hry, pokud hrajete hry, tak je na to funkce Game Booster v rámci telefonu Galaxy. Dále výdrž telefonu hodně ovlivní to, že telefony mají mít Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, kdy tento čip má být více efektivní, než nynější prémiové čipy.

Nezapomínejte, že S23 Ultra má mít také kameru s 200MPx rozlišením, na což jsme velmi zvědaví.